Położenie

Gadżet
Zegar & Kalendarz
Ekopracownia
Utworzenie pracowni zrealizowane przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu „Moja wymarzona ekopracownia”
Mały Mistrz
Już dwa miesiące uczniowie klasy I b uczestniczą w projekcie sportowym Mały Mistrz.
Chętnie biorą udział w zajęciach ruchowych wykorzystując otrzymane przybory do ćwiczeń.
W ciepłe jesienne dni korzystają z nowo otwartego placu zabaw, na którym aktywnie spędzają czas.
Program realizuje mgr Danuta Mruklik wraz z mgr Radosławem Bajonem.

aszwedzik dnia 30.10.2014 19:03 · Drukuj
Nagroda dla Natalii
29.10.2014 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się wręczenie nagród w dwóch konkursach plastycznych.

Miło nam poinformować, iż w konkursie plastycznym pt. "Pocztówka z wakacji" (na który napłynęło 550 prac) Natalia Dziegieć z kl. Vb zajęła III. miejsce.

Gratulujemy!

aszwedzik dnia 29.10.2014 22:08 · Drukuj
Bezpieczna droga do szkoły
Dziś /29.10.14 r./ w naszej szkole uczniowie klas 0 - III uczestniczyli w apelu poświęconym bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

Prezentowane wiersze i piosenki przypomniały najmłodszym o zasadach poruszania się po ulicach i poprawnym przechodzeniu przez jezdnię. Zwrócono też uwagę na konieczność noszenia znaczków odblaskowych po zmroku. Niektóre wierszyki ukazywały w zabawny sposób niewłaściwe zachowania dzieci, stwarzające różne niebezpieczne sytuacje.

W apelu wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego pod kier. p.Moniki Marat-Fortuny oraz uczniowie z klasy III a pod kier. p. Iwony Łęskiej.

aszwedzik dnia 29.10.2014 21:59 · Drukuj
Reprezentacja PG 2 z trzecim miejscem w Mistrzostwach Radomska w piłce nożnej!
21 i 27 października na boisku Orlik przy PG 6 odbyły się Mistrzostwa Radomska w piłce nożnej dla chłopców szkół gimnazjalnych. W zawodach uczestniczyła także reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Jakub Kempa, Seweryn Zatoń, Michał Kawczak, Seweryn Kowalski, Przemysław Socik, Dawid Kosiński, Bartłomiej Grzywacz, Mateusz Musiał, Bartłomiej Szwaja, Patryk Kopiecki i Patryk Przerada. W meczach grupowych zwyciężyliśmy z PG 5 3:2, i przegraliśmy z PG 3 0:4. W finałach ponieśliśmy porażkę z PG 1 1:4 i ograliśmy PG 6 aż 9:1.

Dzięki zajęciu trzeciego miejsca drużyna reprezentująca naszą szkołę awansowała do Mistrzostw Powiatu Radomszczańskiego, które odbędą się w marcu 2015 r.
Opiekunem drużyny jest Pan Bartłomiej Wąsek.
Gratulujemy!

barwas dnia 28.10.2014 21:04 · Drukuj
Wyniki Konkursu Biblijnego
W czwartkowym Konkursie Biblijnym na szczeblu szkolnym wzięło udział 14 uczniów z klas IV-VI.

Miło nam poinformować, iż do etapu rejonowego zakwalifikowały się 3 osoby:
- Katarzyna Fuklin z kl. IVa,
- Igor Mossur z kl. IV b.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

aszwedzik dnia 28.10.2014 19:36 · Drukuj
Konsultacje dla rodziców

Uwaga!
W dn. 28.10.2014 r. w godzinach od 16.30 do 18.30 zapraszamy rodziców/prawnych opiekunów na indywidualne konsultacje z nauczycielami przedmiotowymi oraz wychowawcami.

aszwedzik dnia 27.10.2014 19:40 · Drukuj
Strona 1 z 329 1 2 3 4 > >>